Kommunestyrerepresentanter 2015-2019

Det er mange saker som behandles og vedtas i kommunestyrene i Buskerud. Nedenfor ser du hvem som er valgt inn som De Grønnes representant i din kommune i Buskerud i perioden 2015 – 2019. Ikke nøl med å ta kontakt med dem hvis det er noe du lurer på.

 

 

26. juni, 2015

 

Drammen Ståle Sørensen me@stalesorensen.no
Tonje Fossnes t.fossnes_9@yahoo.no
Thorbjørn Faber Geirbo thorbjorn.geirbo@bertram.no
Hole Gunhild Narud gunhild.narud@gmail.com
Hurum Hilde Lengali hilde.lengali@mdg.no
Helge Haugen helge@pcb.no
Kongsberg Arne Isaksen arne.isaksen@bfk.no
Vilde Håvardsrud vildeingeborg@hotmail.com
Lier Janicke Karin Solheim jsolhe@online.no
Øivind Hammer oihammer@frisurf.no
Modum Vegard Berget vegardberget@hotmail.com
Nedre Eiker Anne Sørensen annesorensen44@gmail.com
Ringerike Knut Arild Melbøe knutariel@hotmail.com
Røyken Hilde Gunn Sletten hilde.gunn.sletten.60@gmail.com
Siv Hauge siv@sunthjem.no
Øvre Eiker Vegard Hustad hustad.vegard@gmail.com